2018: Nadine Agosti, David Andermatt, Katrin Andermatt, Ruth Andermatt, Gabriel Badertscher, Manuel Balzarek, Mark Besselaar, Samuel Bischof, Annette Böckle, Ladina Bösch, Tim Büchel, Tobias Büchel, Séverin Bühler, Tamara Cattozzo, Wang Chunfang, Michel Dettling, Damian Dünner, Nathan Federer, Oliver Felix, Asi Föcker, Janis Frank, Gabriela Frei-Koch, Annett Friedland-Mériaux, Roland Früh, Lukas Furrer, Bettina Gähwiler, Cornelia Gassler, Iris Goeggel, Sascha Gruber, Martin Gschwend, Xia Guoming, Caroline Habazin, Henok Habtegergish, Renata Häfliger, Patricia Hartmann, Michael Hirt, Alexander Hochreutener, Noël Hochuli, Moritz Holenweger, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Nicoletta Jordanidis, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Nina Keel, Nadin Keller, Susanne Keller, Merita Kengji, Duscha Kistler, Carmine Kleiner, Michael Koch, Marc Krcek, Florin Kugler, Valentin Lämmler, Felix Lehner, Alex Liechti, Barbara Luchsinger, Hans-Peter Luder, Julia Lütolf, Anita Mamuzic, Mara Meerwein, Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Veronica Moretti, Elias Noger, Sun Ning, Sibylle Obrecht, Florian Oertli, Brenda Osterwalder, Laila Pauli, Andrea Rinaldi, Marianne Rinderknecht, Andrea Rüeger, Mathias Ruthishauser, Aaron Quigley, Salvatore Scardina, István Scheibler, Sonja Schürpf, Sabina Schütz, Pawel Sowinski, Thomas Stüssi, Ning Sun, Urs Supersaxo, Clooney Tang, Anita Tarnutzer, Antoneta Ukaj, Milada Vojcicky, Peter von Bartheld, Michael Wiesner, Bettina Zimmermann

2018: Nadine Agosti, David Andermatt, Katrin Andermatt, Ruth Andermatt, Gabriel Badertscher, Manuel Balzarek, Mark Besselaar, Samuel Bischof, Annette Böckle, Ladina Bösch, Tim Büchel, Tobias Büchel, Séverin Bühler, Tamara Cattozzo, Wang Chunfang, Michel Dettling, Damian Dünner, Nathan Federer, Oliver Felix, Asi Föcker, Janis Frank, Gabriela Frei-Koch, Annett Friedland-Mériaux, Roland Früh, Lukas Furrer, Bettina Gähwiler, Cornelia Gassler, Iris Goeggel, Sascha Gruber, Martin Gschwend, Xia Guoming, Caroline Habazin, Henok Habtegergish, Renata Häfliger, Patricia Hartmann, Michael Hirt, Alexander Hochreutener, Noël Hochuli, Moritz Holenweger, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Nicoletta Jordanidis, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Nina Keel, Nadin Keller, Susanne Keller, Merita Kengji, Duscha Kistler, Carmine Kleiner, Michael Koch, Marc Krcek, Florin Kugler, Valentin Lämmler, Felix Lehner, Alex Liechti, Barbara Luchsinger, Hans-Peter Luder, Julia Lütolf, Anita Mamuzic, Mara Meerwein, Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Veronica Moretti, Elias Noger, Sun Ning, Sibylle Obrecht, Florian Oertli, Brenda Osterwalder, Laila  Pauli, Andrea Rinaldi, Marianne Rinderknecht, Andrea Rüeger, Mathias  Ruthishauser, Aaron Quigley, Salvatore Scardina, István Scheibler, Sonja Schürpf, Sabina Schütz, Pawel Sowinski, Thomas Stüssi, Ning Sun, Urs  Supersaxo, Clooney Tang, Anita Tarnutzer, Antoneta Ukaj, Milada Vojcicky, Peter von Bartheld, Michael Wiesner, Bettina Zimmermann

2010: Joris Akeret, David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tobi Büchel, Gabriella Brandner, Tamara Cattozzo, Damian Dünner, Janis Frank, Annett Friedland, Lukas Furrer, Sascha Gruber (missing in photo), Adi Grüninger, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Luzia Kappenthuler, Martin Kappenthuler, Rita Kappenthuler, Axel Kirchhoff, Carina Kirsh, Michael Koch, Felix Lehner, Alex Liechti, Katrin Loch (missing in photo), Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Sebastian Rossmann, Daniel Schneider, Kurt Ruess, Sabina Schütz, Urs Supersaxo, Istvan Tamas, Arbresha Uka, Antoneta Ukaj, Martin von Bülow, Clemens Waibel, Michael Wiesner, Jiajia Zhang, dog: Heigo

2010: Joris Akeret, David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tobi Büchel, Gabriella Brandner, Tamara Cattozzo, Damian Dünner, Janis Frank, Annett Friedland, Lukas Furrer, Sascha Gruber (missing in photo), Adi Grüninger, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Luzia Kappenthuler, Martin Kappenthuler, Rita Kappenthuler, Axel Kirchhoff, Carina Kirsh, Michael Koch, Felix Lehner, Alex Liechti, Katrin Loch (missing in photo), Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Sebastian Rossmann, Daniel Schneider, Kurt Ruess, Sabina Schütz, Urs Supersaxo, Istvan Tamas, Arbresha Uka, Antoneta Ukaj, Martin von Bülow, Clemens Waibel, Michael Wiesner, Jiajia Zhang, dog: Heigo

2009: Joris Akeret, David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tamara Cattozzo, Damian Dünner, Jacques Erlanger, Janis Frank (missing in photo), Annett Friedland, Lukas Furrer, Adi Grüninger, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Merita Kengji, Axel Kirchhoff, Carina Kirsch, Michael Koch, Felix Lehner, Alex Liechti (missing in photo), Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Jessica Rodrigues, Sebastian Rossmann, Daniel Schneider (missing in photo), Sabina Schütz, Thomas Stüssi, Urs Supersaxo, Istvan Tamas, Antoneta Ukaj, Martin von Bülow, dog: Heigo

2009: Joris Akeret, David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tamara Cattozzo, Damian Dünner, Jacques Erlanger, Janis Frank (missing in photo), Annett Friedland, Lukas Furrer, Adi Grüninger, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Merita Kengji, Axel Kirchhoff, Carina Kirsch, Michael Koch, Felix Lehner, Alex Liechti (missing in photo), Christian Meier, Emil Meier, Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Jessica Rodrigues, Sebastian Rossmann, Daniel Schneider (missing in photo), Sabina Schütz, Thomas Stüssi, Urs Supersaxo, Istvan Tamas, Antoneta Ukaj, Martin von Bülow, dog: Heigo

2007: David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tamara Cattozzo, Kati Déer, Damian Dünner, Jacques Erlanger, Janis Frank, Lukas Furrer, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen (missing in photo), Till Jäckli, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch (missing in photo), Michael Koch (missing in photo), Bastian Lehner, Felix Lehner, Christian Meier (missing in photo), Emil Meier (missing in photo), Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Sebastian Rossmann, Sabina Schütz, Urs Supersaxo, Martin von Bülow

2007: David Andermatt, Philipp Bachmann, Gabriel Badertscher, Sämi Bischof, Tim Büchel, Tamara Cattozzo, Kati Déer, Damian Dünner, Jacques Erlanger, Janis Frank,  Lukas Furrer, Annina Gubser, Lotti Herrmann, Fritz Hunziker, Stefan Inauen (missing in photo), Till Jäckli, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch (missing in photo), Michael Koch (missing in photo), Bastian Lehner, Felix Lehner, Christian Meier (missing in photo), Emil Meier (missing in photo), Ulrich Meinherz, Andres Mock, Antonia Möhr, Silvia Pfister, Marianne Rinderknecht, Sebastian Rossmann, Sabina Schütz, Urs Supersaxo, Martin von Bülow

2006: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Tamara Cattozzo (missing in photo), Katalin Deér, Michèle Elsener (missing in photo), Jacques Erlanger, Jan Eugster, Lukas Furrer, Ruth Gossweiler (missing in photo), Annina Gubser, Martin Hansen (missing in photo), Tanja Hollenweger, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Carina Kirsch, Michael Koch, Felix Lehner, Antonia Moehr, Marianne Rinderknecht, Sabina Schütz, Anita Tarnutzer (missing in photo), Marina Schütz, Martin von Bülow, Fabian Zwicker

2006: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Tamara Cattozzo (missing in photo), Katalin Deér, Michèle Elsener (missing in photo), Jacques Erlanger, Jan Eugster, Lukas Furrer, Ruth Gossweiler (missing in photo), Annina Gubser, Martin Hansen (missing in photo), Tanja Hollenweger, Fritz Hunziker, Stefan Inauen, Till Jäckli, Urs Jordi, Carina Kirsch, Michael Koch,  Felix Lehner, Antonia Moehr, Marianne Rinderknecht, Sabina Schütz, Anita Tarnutzer (missing in photo), Marina Schütz, Martin von Bülow, Fabian Zwicker

2005: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Tamara Cattozzo, Michèle Elsener, Jan Eugster, Lukas Furrer, Ruth Gossweiler, Martin Hansen, Tanja Hollenweger, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch, Felix Lehner, Marianne Rinderknecht, István Scheibler, Martin von Bülow, Fabian Zwicker, dog: Heigo

2005: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Tamara Cattozzo, Michèle Elsener, Jan Eugster, Lukas Furrer, Ruth Gossweiler, Martin Hansen, Tanja Hollenweger, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch, Felix Lehner, Marianne Rinderknecht, István Scheibler, Martin von Bülow, Fabian Zwicker, dog: Heigo

2004: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Martin Hansen, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch, Felix Lehner, István Scheibler, Marianne Rinderknecht

2004: David Andermatt, Philipp Bachmann, Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Martin Hansen, Rita Kappenthuler, Carina Kirsch, Felix Lehner, István Scheibler, Marianne Rinderknecht

2000: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Caroline Habazin, Martin Hansen, Christoph Holenstein, Esther Hungerbühler, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Felix Lehner

2000: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Caroline Habazin, Martin Hansen, Christoph Holenstein, Esther Hungerbühler, Urs Jordi, Rita Kappenthuler, Felix Lehner

1998: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Ruth Gossweiler, Martin Hansen, Felix Lehner, Anita Tarnutzer

1998: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Jan Eugster, Ruth Gossweiler, Martin Hansen, Felix Lehner, Anita Tarnutzer

1996: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Ruth Gossweiler, Felix Lehner

1996: Sämi Bischof, Michèle Elsener, Ruth Gossweiler, Felix Lehner

1994: Sämi Bischof, Ruth Gossweiler, Felix Lehner

1994: Sämi Bischof, Ruth Gossweiler, Felix Lehner

1992: Sämi Bischof, Felix Lehner, Bruno Steiger

1992: Sämi Bischof, Felix Lehner, Bruno Steiger

1985: Felix Lehner, Daniele Tomasi

1985: Felix Lehner, Daniele Tomasi